Aplikace Netflix na projektorech s OS Android TV

XGIMI je jedním z mála výrobců projektorů, kteří získali licenci pro přístup k oficiálnímu systému Android TV. Díky tomuto operačnímu systému instalovanému přímo v projektorech XGIMI, se mohou uživatelé těšit z tisíců aplikací a streamovacích služeb podporovaných systémem Android TV, jako jsou Youtube, Prime Vedio, Hulu, Disney+, HBO a další.

Služba Netflix není podporována na všech zařízeních s operačním systémem Android TV. Každý výrobce musí být streamovací službou samostatně schválen. Důvodem je použití vlastní doručovací sítě Open Connect, kterou Netflix používá k přímé výměně dat s poskytovateli internetových služeb za účelem optimalizace distribuce videoobsahu.

Posláním společnosti XGIMI je poskytovat uživatelům za všech okolností co nejlepší zážitek, proto se společností Netflix aktivně jedná o integraci streamovací služby přímo do projektorů. Uživatelům služby Netflix v současné době doporučujeme používat některý z mnoha přehrávačů streamovaných médií, jako jsou například Amazon Firestick, RoKu, Apple TV, které Netflix podporují.