Podlahový stojan XGIMI Ultra

Navrženo pro HORIZON Ultra: Sdílejte s HORIZON Ultra jednotný designový styl, který se hladce začlení do moderního vybavení domácnosti.

Robustní a odolné: Udrží zařízení o hmotnosti až 6 kg. Konstrukce z hliníku letecké kvality s pevnou základnou zajišťuje výjimečnou stabilitu a dlouhodobou odolnost.

Nastavitelný a flexibilní: 360° horizontální otáčení a 12° vertikální náklon nastavitelný v rozmezí 61-91 cm pro přesnou polohu. Unikátní konstrukce ve tvaru písmene L umožňuje flexibilní umístění v různých koutech místnosti.

Snadné nastavení: Zcela nový rychlomontážní gimbal XGIMI zjednodušuje nastavení a pomáhá rychleji vytvořit vlastní domácí kino.

Skrytý úložný prostor pro čistý vzhled: Jedinečné skryté řešení úložného prostoru pro napájecí adaptér a kabely zajišťuje celkově čistý vzhled. Snadno ukryjete kabel v otvoru pro nosnou tyč gimbalu.

Podlahový stojan XGIMI Ultra
Určeno pro XGIMI HORIZON Ultra
Kompatibilní s XGIMI HORIZON Pro a HORIZON.
Robustní a odolné

Podporuje zařízení o hmotnosti až 6 kg. Konstrukce z hliníku letecké kvality s pevnou základnou zajišťuje výjimečnou stabilitu a dlouhodobou odolnost. Měkká silikonová podložka ve spodní části základny zajišťuje účinnou protiskluzovost a tlumení nárazů a zabraňuje poškrábání podlahy při pohybu.

Nastavitelné a flexibilní

Nosnou tyč (teleskopickou tyč) lze nastavit v rozmezí 61-91 cm. Horizontální otočení o 360° a vertikální nastavení sklonu o 12° umožňuje přesné polohování. Také jedinečný design ve tvaru písmene L umožňuje flexibilní umístění do různých koutů místnosti.

Snadné nastavení

Zbrusu nový rychlomontážní gimbal XGIMI zjednodušuje nastavení.

Skrytý úložný prostor pro čistý vzhled

Jedinečné skryté řešení pro uložení napájecího adaptéru
a kabelů, zajišťuje úhledný celkový vzhled.

Obsah balení

Průvodce montáží