Servis elektronických zařízení a související služby

Rozbilo se vaše elektronické zařízení? Potřebuje Váš telefon, tablet nebo notebook novou baterii? Žádný problém, tým našich servisních techniků je tu přesně pro tyto a podobné případy. 

Díky více než 25leté historií prodeje elektroniky na našem trhu jsme získali bohaté zkušenosti, díky kterým vám nyní můžeme nabídnout pomocnou ruku pokud vaše zařízení potřebuje údržbu nebo opravu. Zákazníkům nabízíme kvalitu zajištěnou týmem servisních techniků, s dlouholetou praxí v oboru elektroniky, a maximální vstřícnost.

V našem servisním centru se zabýváme jak opravami elektroniky jako jsou projektory XGIMI (odkaz), herní konzole (odkaz) různých značek, tak provádíme výměny baterií na mobilních telefonech, noteboocích a dále servis mobilních telefonů.

Servis herních konzolí

Servis projektorů XGIMI

Na co se specializujeme

Vyznáme se nejen v prodeji, ale i v servisu elektroniky.

Používáme to nejmodernější vybavení (Manson, Cadex, Weller) a náhradní díly originální, nebo té nejvyšší možné kvality.

Provádíme jak jednoduché opravy výměnou mechanických částí, tak složitější výměny SMD a BGA čipů na základní desce.

Spadlo vám zařízení do vody?

Žádný problém, stačí přinést k nám na prodejnu, nebo poslat poštou. Základní čištění oxidace v ultrazvukové lázni provádíme za cenu  850 Kč. Pokud bude potřeba výměna některého poškozeného komponentu, obratem od nás dostanete cenový návrh na opravu.

Bojíte se výměnu provést sami?

Vybrali jste si u nás baterii do notebooku nebo mobilního telefonu, ale bojíte se sami provést výměnu? I v tomto případě jsme tu pro vás. Výměny baterií provádíme téměř u všech modelů notebooků za 900,- Kč. Potřebujete vaše zařízení vyčistit? U většiny modelů provádíme celkové čištění za cenu 1 890 Kč.

Praskl vám displej?

Spadl vám mobilní telefon na zem a praskl LCD displej, nebo došlo k jinému poškození? Stačí opět poslat, nebo donést k nám na diagnostiku opravy, která je zdarma. Poté od nás dostanete cenový návrh na opravu.

Potřebujete nalepit ochranné sklo?

Zeptejte se na tuto službu na naší prodejně. Aplikaci tvrzeného skla provádíme za poplatek 99 Kč. Ideální je napsat na servis@sunnysoft.cz a domluvit se na konkrétním termínu. Skla zakoupená mimo naší firmu lepíme bez záruky na sklo i nalepení.

Opravy vysavačů XGIMI.

Zabýváme se dále opravami chytrých vysavačů značky Xiaomi, na které máme i řadu příslušenství. Mezi nejčastější vady těchto vysavačů patří chyba motoru laserové hlavy, motoru předního kartáče, motoru ventilátoru, chyba v baterii, případně problém na základní desce. Pokud vám vysavač hlásí jakýkoliv problém, můžete se na nás také obrátit. Bezplatně provedeme diagnostiku a naceníme vám opravu.

Nechcete na opravu čekat?

Je možné přinést zařízení k nám na prodejnu a požádat o expresní opravu do druhého dne za příplatek 490,- s DPH, nebo se s námi domluvte na servis@sunnysoft.cz na expresní opravě „na počkání“. Podle složitosti opravy spolu domluvíme termín. Tyto expresní opravy „na počkání“ provádíme za příplatek 790,- s DPH.

Adresa servisu:  

Sunnysoft s.r.o.
Kovanecká 2390/1a
190 00 Praha 9
Česká republika

Kontaktujte náš servisní tým na emailu servis@sunnysoft.cz